Marie Šaršeová
Studio Šarm
Business Centrum
Počernická 96/272, 108 00
mobil: 602 883 105
e-mail: maruschkasarm@seznam.cz
Hlavní MENU

Aromaterapie

* Co je to aromaterapie?

   Zjednodušeně řečeno léčba vůněmi.
Co jsou to aromaterapeutické přípravky? Jsou to výrobky, obsahující éterické oleje, které jsou získávány z bylin, rostlin, dřevin, z jejich listů, kůry, květů, stonků nebo kořenů.

Používají se do koupele, k inhalacím a na masáže. V některých kosmetických salonech, kde se zabývají aromaterapií se přidávají do masek a krémů a lze tak vyrobit zcela individuální přípravek podle aktuálního stavu pleti, tzv. "na tělo".

Některé firmy, které se výrobou éterických olejů vysoké kvality zabývají (Karl Hadek international a Nobilis Thilia) vyrábějí speciální preparáty k léčbě specifických problémů jako jsou poševní plísně, rýma, bradavice virového původu, plísně nohou a nehtů, k léčbě lupů, celulitidy apod. Budoucí maminky uvítají příjemný olej, určený k potírání bříška, aby předešly striím. A až se miminko narodí, je i pro něj připraveno několik příjemných preparátů, jako např. koupelový olej nebo krém na celé tělíčko.

Aromaterapie

* Aromaterapeutické prostředky

   V našem salonu používáme 100% přírodní kosmetiku nejvyšší kvality. Rostlinné oleje, éterické oleje, masky a krémy neobsahují chemické konzervační látky.
Můžete využít nabídky hotových preparátů nebo si nechat namíchat od zkušeného aromaterapeuta krém, masku nebo masážní olej pro domácí péči. Pokud máme už zkušenosti s aromaterapií sami, můžeme zkusit zhotovit si vlastní preparát.

Ale máme-li nějaký konkrétní problém a zázračné prostředky nezabraly, je lepší obrátit se na pracoviště, kde se aromaterapií zabývají.
Při přípravě preparátů pro konkrétního klienta se musí dodržet přísná hygienická pravidla.
Navíc je třeba mít znalosti o účincích každého éterického oleje, protože při jeho volbě musíme znát zdravotní stav pacienta a celou řadu dalších faktorů.
Další využití éterických olejů je inhalace vonných esencí v aromalampě. Volba vůně velmi ovlivní naši psychiku.
Musí nám být příjemná.

Naše typy...
Krása je pomíjivá, odejde však jen tehdy, když jí to dovolíme.

Z naší galerie
Manikúra - 6
Manikúra
zobrazení: 1585

* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS * Copyright © 2006 Kosmetické a vizážistické studio Šarm *