Marie Šaršeová
Studio Šarm
Business Centrum
Počernická 96/272, 108 00
mobil: 602 883 105
e-mail: maruschkasarm@seznam.cz
Hlavní MENU

Poradna pro vizáž

* Poradenství v oblasti vizáže

    Mohou absolvovat ženy i muži. Dozvíte se, jaké barvy Vám sluší nejvíce, jaký styl oblečení nosit, jaká barva a střih vlasů je pro Vás nejvhodnější, jak se líčit pro různé příležitosti, jaký tvar a jaká barva obrouček brýlí Vám nejvíce sluší. Jak si upravit obočí, aby vaše oči neměly posmutnělý výraz. Asi po třech hodinách odejdete nalíčená, s novými poznatky a s kartičkou Vašich nejvhodnějších barev.
Poradna pro vizáž

* Obočí

  Úprava obočí: k úpravě obočí by se mělo přistupovat  individuálně.
Ženám sportovního typu, které se nelíčí, by příliš pěstěné obočí ani neslušelo.

Ohlédneme-li se zpátky, tak i obočí podléhalo vždy módě.
V současné době je upravené obočí samozřejmostí. Oči se rozjasní a celý obličej dostane svěžejší výraz. Naopak, husté a neupravené obočí dodává očím a tím i celému obličeji posmutnělý vzhled.

Poradna pro vizáž

* Výběr vhodné barvy

 Existují barvy, které nám sluší více, které nám sluší méně a v některých se necítíme dobře vůbec.
Někteří lidé preferují určité barevné odstíny, aniž by je napadlo, zda jim vůbec sluší.
Dnes je možné se o nejvhodnějších barvách oděvu, vlasů, dekorativní kosmetiky a celkovém stylu poradit s odborníky - poradci pro image.

Ženy jarního typu mají svou přirozenou barvu vlasů většinou světlou s odstínem do zlata, medovou, slámově žlutou, tyciánovou, rezavou. Mají-li vlasy tmavší, mají v nich vždy zlatý tón. Pokud se žena rozhodla pro změnu barvy vlasů, měla by vždy zůstat u své barevné škály a teplých odstínů.

Ženy, o kterých mluvíme jako o letních typech z hlediska barevné typologie, mívají svoji přirozenou barvu vlasů ve studeném tónu od světle plavé po popelově hnědou. Nikdy nemívají ve vlasech zlaté odlesky. Pokud chtějí změnu své původní barvy vlasů, měly by zůstat u studených tónů.

Ženy podzimního typu mají většinou svojí baru vlasů od zlaté, tyciánové, rudé, ohnivé, rezavé po tmavě mahagonovou. Nesluší jim studené tóny. Pokud touží po změně barvy vlasů, měly by vždy zůstat u některých shora uvedených barev.

Ženy, patřící do kategorie zimních typů mají vlasy tzv. studeně zabarvené, většinou tmavé, i když se mohou vyskytnout vyjímky se světlými vlasy. Rovněž tyto ženy nemají experimentovat s teplými odstíny, které jim nesluší, ale zůstat u studených tónů. Zkušený kadeřník poradí, jak se orientovat v teplých a studených barvách.

Naše typy...
Krása je pomíjivá, odejde však jen tehdy, když jí to dovolíme.

Z naší galerie
Proměny - 2
Proměny
zobrazení: 1910

* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS * Copyright © 2006 Kosmetické a vizážistické studio Šarm *