Marie Šaršeová
Studio Šarm
Business Centrum
Počernická 96/272, 108 00
mobil: 602 883 105
e-mail: maruschkasarm@seznam.cz
Hlavní MENU

Péče o pleť

* Péče o pleť

 Při první návštěvě kosmetického studia dostanete informace o stavu Vaší pleti a důležité rady, jak o pleť pečovat. Každá pleť potřebuje jiný způsob ošetření. Záleží nejen na věku a aktuálním stavu pokožky, ale také na ročním období. Přípravky k péči o pleť, které používáme v létě, bychom v zimě používat neměli a naopak.

Dnes už není výjimkou, že kosmetické salony navštěvují i muži. I jejich pleť si zaslouží péči kosmetičky.

 Přípravky, které Vám doporučíme, si můžete u nás i zakoupit.

Péče o pleť

* Čištění pleti

 Čištění pleti se provádí expresorem i prsty omotanými ubrouskem, po předchozím změkčení pleti bylinným gelem a obklady. Čištění může být povrchové nebo hloubkové, podle rozsahu a druhu kožních projevů.

Přístup ke klientovi a způsob čištění je vždy individuální. Ze své praxe vím, že na jednom obličeji může být i více druhů kožních projevů, do některých nezasahujeme.
Čištění pleti v domácích podmínkách nedoporučuji, protože laik obvykle nerozpozná, zda a jakým způsobem smí do pokožky zasahovat. Některé kožní projevy obsahují infekční materiál a pokud je vymačkáváme, docílíme pouze jejich rozmnožení. A navíc necitlivým čištěním riskujeme trvalé poškození pokožky ve formě jizev a pohmožděnin s následnou hyperpigmentací.

Naše typy...
Krása je pomíjivá, odejde však jen tehdy, když jí to dovolíme.

Z naší galerie
Proměny - 17
Proměny
zobrazení: 1809

* Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS * Copyright © 2006 Kosmetické a vizážistické studio Šarm *